Çin Dışişleri Bakanı Wang Yi, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile görüştü Çin Dışişleri Bakanı Wang Yi, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile görüştü

TOKYO, 3 Ocak (Xinhua) -- Japonya'nın başkenti Tokyo'da bulunan Haneda Havalimanı'nda yaşanan uçak kazasından sonra pek çok sefer iptal edilirken, çok sayıda yolcu havalimanında mahsur kaldı.

1-375Japonya'nın başkenti Tokyo'daki Haneda Havalimanı'nda meydana gelen uçak kazasının ardından görüntülenen 516 sefer sayılı Japonya Havayolları uçağı, 3 Ocak 2024. (Fotoğraf: Yue Chenxing/Xinhua)

2-346Japonya'nın başkenti Tokyo'daki Haneda Havalimanı'nda meydana gelen uçak kazasından sonra mahsur kalan yolcular, 3 Ocak 2024. (Fotoğraf: Yue Chenxing/Xinhua)

3-318Japonya'nın başkenti Tokyo'daki Haneda Havalimanı'nda meydana gelen uçak kazasının ardından görüntülenen 516 sefer sayılı Japonya Havayolları uçağı, 3 Ocak 2024. (Fotoğraf: Yue Chenxing/Xinhua)

4-240Japonya'nın başkenti Tokyo'daki Haneda Havalimanı'nda meydana gelen uçak kazasından sonra 516 sefer sayılı Japonya Havayolları uçağının enkazına bakan yolcular, 3 Ocak 2023. (Fotoğraf: Yue Chenxing/Xinhua) 

Editör: Şeymanur Erbay