Çin'de konteyner gemisinin köprüye çarptığı kazada mürettebat hatası tespit edildi Çin'de konteyner gemisinin köprüye çarptığı kazada mürettebat hatası tespit edildi

GAZZE, 4 Ocak (Xinhua) -- Üç aydır devam eden İsrail saldırıları Gazze Şeridi'ndeki hayvanat bahçelerini de etkiledi. Hayvanat bahçelerindeki hayvanlar beslenme yetersizliği çekiyor.

1-377Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah kentinde bulunan özel bir hayvanat bahçesinde beslenme yetersizliği yaşayan bir maymun, 2 Ocak 2024. (Fotoğraf: Rizek Abdeljawad/Xinhua)

2-348Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah kentinde bulunan özel bir hayvanat bahçesinde aslanların sağlık durumunu kontrol eden görevli, 2 Ocak 2024. (Fotoğraf: Rizek Abdeljawad/Xinhua)

3-320Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah kentinde bulunan özel bir hayvanat bahçesinde beslenme yetersizliği yaşayan bir maymun, 2 Ocak 2024. (Fotoğraf: Rizek Abdeljawad/Xinhua)

4-242Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah kentinde bulunan özel bir hayvanat bahçesinde aslanların sağlık durumunu kontrol eden görevli, 2 Ocak 2024. (Fotoğraf: Rizek Abdeljawad/Xinhua) 

Editör: Şeymanur Erbay