PARİS, 30 Haziran (Xinhua) -- Fransa'nın başkenti Paris'te 2024 Yaz Olimpiyatları'nın açılış törenine bir aydan az bir süre kala hazırlıkların son aşamasına gelindi. 

Fransa'nın başkenti Paris'te Eyfel Kulesi önünde 2024 Paris Olimpiyat Oyunları geri sayım saatiyle poz veren bir turist, 28 Haziran 2024. (Fotoğraf: Sun Fei/Xinhua)

Fransa'nın başkenti Paris'te Olimpiyat ve Paralimpik temalı süslemeler, 28 Haziran 2024. (Fotoğraf: Sun Fei/Xinhua)

Fransa'nın başkenti Paris'te Olimpiyat halkalarıyla süslenmiş Eyfel Kulesi, 28 Haziran 2024. (Fotoğraf: Sun Fei/Xinhua)

Fransa'da başkenti Paris'teki Ulusal Meclis yakınında Olimpiyat ve Paralimpik temalı süslemeler, 28 Haziran 2024. (Fotoğraf: Sun Fei/Xinhua)

Fransa'nın başkenti Paris'teki Eyfel Kulesi yakınlarında Olimpiyat ve Paralimpik temalı süslemeler, 28 Haziran 2024. (Fotoğraf: Sun Fei/Xinhua)

Fransa'nın başkenti Paris'te Seine Nehri yakınlarındaki Olimpiyat şeridi, 28 Haziran 2024. (Fotoğraf: Sun Fei/Xinhua)

Fransa'nın başkenti Paris'teki Belediye Binası yakınlarında Olimpiyat ve Paralimpik temalı süslemeler, 28 Haziran 2024. (Fotoğraf: Sun Fei/Xinhua)

Fransa'nın başkenti Paris'te Belediye Binası'ndaki Olimpiyat ve Paralimpik temalı süslemeler, 28 Haziran 2024.  (Fotoğraf: Sun Fei/Xinhua)

Çin Dışişleri: Japonya'nın Taiwan bölgesi ile ortak deniz tatbikatından büyük rahatsızlık duyuyoruz Çin Dışişleri: Japonya'nın Taiwan bölgesi ile ortak deniz tatbikatından büyük rahatsızlık duyuyoruz

Fransa'nın başkenti Paris'teki Ulusal Meclis önünde Olimpiyat ve Paralimpik temalı heykeller ve süslemeler, 28 Haziran 2024. (Fotoğraf: Sun Fei/Xinhua)

Fransa'nın başkenti Paris'te yer alan Montmartre'de Olimpiyat ve Paralimpik temalı süslemeler, 29 Haziran 2024. (Fotoğraf: Sun Fei/Xinhua)

Editör: Şeymanur Erbay