GAZZE, 10 Temmuz (Xinhua) -- İsrail saldırısı altındaki Gazzeliler gıda ve su gibi temel ihtiyaçlarının yanı sıra sabun ya da şampuan gibi kişisel temizlik ürünlerine de ulaşamıyor. Pazarlarda bu ürünleri bulmak mümkün olmadığından halk, kendi imkanlarıyla hazırladıkları sabun ve vücut temizleyicilerini şişeleyip satıyor.

Çin Ulusal Halk Kongresi yetkilileri Çin Komünist Partisi'nin genel oturumunun kılavuz ilkelerini ele aldı Çin Ulusal Halk Kongresi yetkilileri Çin Komünist Partisi'nin genel oturumunun kılavuz ilkelerini ele aldı

Gazze Şeridi'nin güneyindeki Han Yunus kentinde yerel üretim sabun satan Filistinliler, 9 Temmuz 2024.  (Fotoğraf: Rizek Abdeljawad/Xinhua)

Gazze Şeridi'nin güneyindeki Han Yunus kentinde yerel olarak üretilen sıvı sabunları şişeleyen bir Filistinli, 9 Temmuz 2024. (Fotoğraf: Rizek Abdeljawad/Xinhua)

Gazze Şeridi'nin güneyindeki Han Yunus kentinde yerel olarak üretilen sıvı sabunları satan Filistinli bir çocuk, 9 Temmuz 2024. (Fotoğraf: Rizek Abdeljawad/Xinhua)

Gazze Şeridi'nin güneyindeki Han Yunus kentinde yerel olarak üretilen sıvı sabunları şişeleyen Filistinli bir çocuk, 9 Temmuz 2024. (Fotoğraf: Rizek Abdeljawad/Xinhua)

Editör: Şeymanur Erbay