HARBİN, 4 Nisan (Xinhua) -- Çin'in önde gelen tahıl üreticilerinden biri olan ve ülkenin "tahıl ambarı" olarak bilinen Heilongjiang eyaletinde, bahar dönemindeki tarım faaliyetleri için güçlü bir zemin hazırlamak üzere çok çeşitli faaliyetler yürütülüyor.

Çin Savunma Bakanlığı: Çin, Taiwan'ın bağımsızlığına yönelik her türlü faaliyete karşı koyacak Çin Savunma Bakanlığı: Çin, Taiwan'ın bağımsızlığına yönelik her türlü faaliyete karşı koyacak

Çin'in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaletinin Boli ilçesinde bulunan bir pirinç yetiştirme kooperatifindeki bir serada yabani otları temizleyen işçiler, 3 Nisan 2024. (Fotoğraf: Xie Jianfei/Xinhua)

Çin'in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaletinin Heihe kentinde Beidahuang Grubu'na bağlı Jianshe Çiftçilik Limited Şirketi'nde bir traktörü ayarlayan traktör operatörleri, 22 Mart 2024. (Fotoğraf: Wang Song/Xinhua)

Çin'in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaletinin Shuangyashan kentinde bulunan bir depoda gübre çuvallarını indiren işçiler, 15 Mart 2024. (Fotoğraf: Wang Song/Xinhua)

Çin'in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaletinin Boli ilçesinde bulunan bir pirinç yetiştirme kooperatifinde tarım makinelerinin bakımını yapan bir işçi, 3 Nisan 2024. (Fotoğraf: Xie Jianfei/Xinhua)

Çin'in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaletinin Boli ilçesinde bulunan bir pirinç yetiştirme kooperatifinde çimlendirme sepetlerinin bakımını yapan işçiler, 3 Nisan 2024. (Fotoğraf: Xie Jianfei/Xinhua)

Havadan drone ile çekilen fotoğrafta, Çin'in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaletinin Shuangyashan kentinde tarımsal malzemelere yönelik bir demiryolu hattı yakınlarında gübre çuvallarını indiren işçiler görülüyor, 14 Mart 2024. (Fotoğraf: Wang Song/Xinhua)

Çin'in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaletinin Boli ilçesinde bulunan bir pirinç yetiştirme kooperatifinde tarım makinelerinin bakımını yapan işçiler, 3 Nisan 2024. (Fotoğraf: Xie Jianfei/Xinhua)

Çin'in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaletinin Boli ilçesinde bulunan bir pirinç yetiştirme kooperatifinde tarım makinelerinin bakımını yapan işçiler, 3 Nisan 2024. (Fotoğraf: Xie Jianfei/Xinhua) 

Editör: Şeymanur Erbay