NANNİNG, 25 Mart (Xinhua) -- Çin'in güneyindeki Guangxi Zhuang Özerk Bölgesi'nde baharın gelişiyle beraber tabloları aratmayan muhteşem manzaralar oluştu.

Havadan drone ile çekilen fotoğrafta, Çin'in güneyindeki Guangxi Zhuang Özerk Bölgesi'nin Liuzhou kentine bağlı Sanjiang Dong Özerk İlçesi'ndeki bir çay tarlası görülüyor, 14 Mart 2024. (Fotoğraf: Li Hanchi/Xinhua)

Havadan drone ile çekilen fotoğrafta, Çin'in güneyindeki Guangxi Zhuang Özerk Bölgesi'nin Nanning kentinin Xingning bölgesine bağlı Santang kasabasının manzarası görülüyor, 23 Mart 2024. (Fotoğraf: Zhou Hua/Xinhua)

Havadan drone ile çekilen fotoğrafta, Çin'in güneyindeki Guangxi Zhuang Özerk Bölgesi'nin Laibin kentine bağlı Wuxuan ilçesindeki Qianjiang Nehri görülüyor, 20 Mart 2024. (Fotoğraf: Liang Huiye/Xinhua)

Havadan drone ile çekilen fotoğrafta, Çin'in güneyindeki Guangxi Zhuang Özerk Bölgesi'nin Sanjiang Dong Özerk İlçesi'ne bağlı Zhaitang köyünde çay yaprakları toplayan çiftçiler görülüyor, 20 Mart 2024. (Fotoğraf: Wu Lianxun/Xinhua)

Havadan drone ile çekilen fotoğrafta, Çin'in güneyindeki Guangxi Zhuang Özerk Bölgesi'nin Nanning kentinde bulunan bir doğal manzara alanında bahar manzarası görülüyor, 23 Mart 2024. (Fotoğraf: Zhou Hua/Xinhua)

Drone ile çekilen fotoğrafta, Çin'in güneyindeki Guangxi Zhuang Özerk Bölgesi'nin Laibin kentine bağlı Liban köyünde kırsal bir manzara görülüyor, 5 Mart 2024. (Fotoğraf: Fan Shaoguang/Xinhua)

12. Çin Uluslararası Enerji Depolama Konferansı ve Fuarı 13 Nisan'da sona erecek 12. Çin Uluslararası Enerji Depolama Konferansı ve Fuarı 13 Nisan'da sona erecek

Çin'in güneyindeki Guangxi Zhuang Özerk Bölgesi'nin Liuzhou kentine bağlı Sanmu köyünde traktörle tarla süren bir çiftçi, 18 Mart 2024. (Fotoğraf: Tan Kaixing/Xinhua)

Çin'in güneyindeki Guangxi Zhuang Özerk Bölgesi'nin Guilin kentine bağlı Longsheng ilçesinin Menghua köyündeki bir armut bahçesinde çalışan köylüler, 21 Mart 2024. (Fotoğraf: Wei Jiyang/Xinhua)

Editör: Şeymanur Erbay