BEİJİNG, 25 Haziran (Xinhua) -- Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping, resmi ziyaret için Çin'de bulunan Polonyalı mevkidaşı Andrzej Duda ile Pazartesi günü Beijing'deki Büyük Halk Salonu'nda bir araya geldi.

Çin Dışişleri: Japonya'nın Taiwan bölgesi ile ortak deniz tatbikatından büyük rahatsızlık duyuyoruz Çin Dışişleri: Japonya'nın Taiwan bölgesi ile ortak deniz tatbikatından büyük rahatsızlık duyuyoruz

Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping, Çin'in başkenti Beijing'de Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda için bir karşılama töreni düzenledi, 24 Haziran 2024. (Fotoğraf: Zhai Jianlan/Xinhua)

Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping, Çin'in başkenti Beijing'de Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda için bir karşılama töreni düzenledi, 24 Haziran 2024. (Fotoğraf: Yue Yuewei/Xinhua)

Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping, Çin'in başkenti Beijing'deki Büyük Halk Salonu'nda resmi ziyaret için ülkede bulunan Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda ile görüştü, 24 Haziran 2024. (Fotoğraf: Li Xueren/Xinhua)

Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping, Çin'in başkenti Beijing'deki Büyük Halk Salonu'nda resmi ziyaret için ülkede bulunan Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda ile görüştü, 24 Haziran 2024. (Fotoğraf: Yue Yuewei/Xinhua)

Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping, Çin'in başkenti Beijing'deki Büyük Halk Salonu'nda resmi ziyaret için ülkede bulunan Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda ile görüştü, 24 Haziran 2024. (Fotoğraf: Zhai Jianlan/Xinhua)

Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping, Çin'in başkenti Beijing'deki görüşmeleri öncesinde Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda için Büyük Halk Salonu'nun önünde bir karşılama töreni düzenledi, 24 Haziran 2024. (Fotoğraf: Liu Weibing/Xinhua)

Editör: Şeymanur Erbay