VANCOUVER, 30 Ocak (Xinhua) -- Kanada'nın British Columbia eyaletinin Vancouver kentindeki mağazalar, yaklaşan Çin Yeni Ay Yılı olan Ejderha Yılı için mekanlarını ejderha temalı süslemelerle donattı.

Antik dönemlerdeki insan topluluklarında Down sendromu vakaları tespit edildi Antik dönemlerdeki insan topluluklarında Down sendromu vakaları tespit edildi

dekorasyon2

Kanada'nın British Columbia eyaletinin Vancouver kentinde bir mağazanın dışındaki Çin Yeni Yılı temalı vitrinin önünden geçen bir adam, 29 Ocak 2024. (Fotoğraf: Liang Sen/Xinhua)

dekorsyon3Kanada'nın British Columbia eyaletinin Vancouver kentindeki bir alışveriş merkezinde ejderha temalı dekorasyona sahip bir merdiven, 29 Ocak 2024. (Fotoğraf: Liang Sen/Xinhua)

dekorasyon4Kanada'nın British Columbia eyaletinin Vancouver kentindeki bir alışveriş merkezinde ejderha temalı bir dekorasyon, 29 Ocak 2024. (Fotoğraf: Liang Sen/Xinhua)

dekorasyon5

Kanada'nın British Columbia eyaletinin Vancouver kentindeki bir alışveriş merkezinde Çin Yeni Ay Yılı süslemelerine bakan bir müşteri, 29 Ocak 2024. (Fotoğraf: Liang Sen/Xinhua)

Editör: Şeymanur Erbay