Çin'in Guizhou eyaletinde Liuyueliu etnik festivali gerçekleştirildi Çin'in Guizhou eyaletinde Liuyueliu etnik festivali gerçekleştirildi

CAKARTA, 14 Haziran (Xinhua) -- Çinli otomobil üreticisi Chery, Perşembe günü Endonezya'nın başkenti Cakarta'da yeni modeli Chery TIGGO 5X'i resmi olarak tanıttı. TIGGO 5X, enerjik "Gençliğini yaşa" sloganı ile araçlarında hem işlevsellik hem de şıklık arayan genç profesyonellerin ve ailelerin isteklerine cevap vermek üzere tasarlandı. TIGGO 5X'in Classic seçeneği, ilk 1.000 tüketiciye özel bir teklifle 239 milyon rupiden (yaklaşık 14.700 ABD doları) başlayan resmi anahtar teslim fiyatı ile piyasaya sürüldü. Chery ayrıca, uzatılmış garanti süresi ve yeniden satış fiyat garantisi gibi kayda değer satış sonrası avantajlarını duyurarak müşteri memnuniyetine verdiği önemin altını çizdi.

Endonezya PT Chery Satış Bölümü Marka Departmanı Başkanı Rifkie Setiawan, yeni modelin cazip fiyatı ve sağlam güvenlik özellikleri ile Endonezyalı müşteriler arasında ilk tercih olarak yer edineceğinden emin olduğunu belirtti. Lansman etkinliğinde konuşan Setiawan, "Chery TIGGO 5X, eksiksiz özellikleri ve yüksek kalitesiyle çeşitli ülkelerde mükemmel geri dönüşler aldı. Chery TIGGO 5X'in Endonezyalı tüketicilere en iyi fiyatı sunarak, kompakt SUV segmentinde favori tercih olacağından umutluyuz" dedi. Etkinliğe Chery Satış Bölümü yöneticileri, hükümet yetkilileri ve sektörün kilit önemdeki aktörleri katıldı.

Editör: Şeymanur Erbay